Meddelande om provleverans |
Auktionen är skapad av William och har besökts 21 gånger |
Klicka på bilden för att förstora den. (Eller klicka här för att se originalbilden.) |
Objekt nr: 30 | Samlamera ID: 1315884 |
Utropspris: 5 kr | Antal bud: 0 |
Ledande bud: (inget bud ännu) | Auktionsdatum: 2024-10-20 17:00 |
Kategori: Vykort | |
Utgivningsår: 0 | Katalog Id: Facit |
Tilläggstext
Göteborgs Litografiska ABStämplat Göteborg 2 24/7 Lbr 1911
Portokostnad för vanligt brev 50 gram = 18 kronor
För frimärken och vykort 18 kronor oavsett antal objekt.
Objektet tillhör: "William"
Se alla auktionsobjekt →Kontakta Annonsören | William - 0707788455 |
Samlamera ansvarar inte för annonsen.